Master Class Antrenmanlar

When:
Ocak 6, 2019 @ 11:00 – 12:30
2019-01-06T11:00:00+03:00
2019-01-06T12:30:00+03:00
Contact:
baha demirci
5336594089

Başarı kişinin dikkatini ve enerjisini bilinçli olarak hangi hedefe ve nereye yönelttiğine ve bu hedefe doğru ilerlerken günlerini nasıl planladığına bağlıdır.

Yüzmekten ve hareket etmekten keyif alıyor olmak da, belirlenen hedefe ulaşamaya çalışmak kadar değerlidir.

Açık su yarışlarında, triatlon yarışlarında ve havuzda hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için antrenör gözetiminde grupla birlikte çalışabileceğiniz bir antrenman programı hazırladık.

Antrenman Programının Genel Hatları

Programa başlamadan önce hangi seviyede olduğunuzu “Baseline Test Swim” ile tespit etmeniz gerekecektir.  Kısaca 60 dakikalık sürede ne kadar mesafe yüzebildiğinizi test etmiş olacaksınız.Antrenman programına daha önce “Denge ve Akış”, “Kulaç ve Nefes”, “İlerleten Hareketler” kurslarımızdan en az birisine katılmış ya da antrenörlerimizle bire bir çalışma yapmış yüzücüler davetlidir.

Program 8+8 haftalık iki farklı modülden oluşmaktadır. İkinci modüle, birinci modülü almış yüzücüler doğrudan katılabilirler.

Hangi seviyeden başladığınız ve yarışta nasıl bir süre elde edebileceğiniz aylık olarak yapılacak “Baseline Test Swim” ile tespit ve revize edilecektir.

Antrenman yaptıkça bedeniniz yeni bir zorluk seviyesine adapte olmaya başlayacaktır.

Haftada iki defa yapacağınız yüzme setleri, Teknik, Tempo, Interval, Mesafe  (Pacing) bölümlerinden oluşacaktır.

Neden?

Antrenman arkadaşlarınız sizinle yarışırlar ama her zaman dostluk bâkidir. Sizi zorlarlar, bırakmak istediğinizde size destek olur devam etmenizi sağlarlar. Antrenman kaliteniz, antrenman yaptığınız arkadaşlarınızın kalitesi ile doğrudan orantılıdır. Sizi yarı yolda bırakmayan ve pes etmek nedir bilmeyen arkadaşlarınız olsun istemez misiniz?

Ne Kadar Sürecek?

Program 4 ay sürecek. Ocak ayının ikinci haftası başlayacak ve Mayıs’ın ilk haftası sona erecektir.

Antrenör Rehberliğinde

TI Coach Baha Demirci ve TI Coach Çiğdem Aksu ile birlikte havuzda çalışacaksınız. Grupla birlikte hedefinize ve hızınıza uygun antrenman setlerini takip edeceksiniz.

  •  

     

Antrenman Planları

-Online antrenman yapmak isteyenler, Master Coach Mat Hudson tarafından hazırlanan antrenman programlarını takip edebilirler. Grup antrenmanına kayıt yaptıran yüzücüler,  Master Class 1K-TR Live! programına aylık $30 yerine $25 ödeyerek üye olabileceklerdir. Dojo altında bulunan diğer programlara da antrenörünüze danışarak kayıt yaptırabilirsiniz.

-Master Class Antrenmanlarına 1 kişi/1 saat 100TL ödeyerek giriş yapabilecektir. Fiyatlara havuz girişi dâhildir. Minimum 4 adet seans için kayıt yaptırabilirsiniz.

-Master Class Antrenmanları kulaca ait kişisel gelişiminizin devam etmesine ve aynı zamanda hedefe giden yolda performansınızın gelişmesine yardımcı olacak şekilde tasarlanacaktır.

-Bonus! 16 Hafta boyunca tüm antrenmanlara katılmış yüzücüler 2019 yılında düzenlenecek açık su kamplarından herhangi birisine %15 indirim ile katılma hakkı eldecektir.

 

Posted in .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.