Yaşam Boyu Yüzün!

Yüzmeye yeni başlamak, duraksamadan 25m veya 50m ya da daha uzun mesafeye gitmeyi hedefliyorsanız ve de yüzerken verimliliğinizi bununla birlikte hızınızı artırıp, hedefiniz doğrultusunda yüzmek istiyorsanız, yüzme atölyelerimiz, hedefe giderken size yol gösterecektir.
Yüzme Atölyelerimiz, deneyimli triatletler, açık su yüzücüleri dahil sağlık ve eğlence için ya da ilk sportif yarışına hazırlanan herkes için uygundur.

Denge ve Akış Kursu

Verimli, zarif ve hızlı yüzmenizi sağlayacak iki temel beceriyi öğreneceksiniz.

Denge ve Akış Kursu Hakkında

Denge ve Akış Kurs Takvimi

Kulaç ve Nefes Kursu

1km veya daha uzun mesafeyi tamamladığınızda, yorgunluk yerine, her bir kulacın tadını çıkarmış ve daha enerjik hissetmek istemez misiniz?

Kulaç ve Nefes Kursu Hakkında

Kulaç ve Nefes Kurs Takvimi

Video Analiz Servisi

Kurslara katılmadan önce tavsiye almak ve kurslara katıldıysanız, gelişme fırsatlarına sahip olmak için faydalı bir servistir.

Video Analiz Servisi

İlerleten Hareketler

Two Beat Kick ve Catch olmak üzere suda gücünüzü ileriye doğru yönlendirmeyi öğreneceğiniz ve Kulaç ve Nefes Kursu'nda öğrendiğiniz becerileri de kullanarak, yüzme potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olacak kurstur.

İlerleten Hareketler Kursu Hakkında

İlerleten Hareketler Kurs Takvimi

 

 

Tempo ve Hız Kursu

Tahmine dayalı sonuçları ve ağır antrenman külfetini yüzme deneyiminizden çıkarmak, kulaçların sayısı ve zamanlamasından oluşacak farklı kombinasyonları öğrenmek, yüzme deneyiminizi değiştirecektir.

Tempo ve Hız Kursu Hakkında

Tempo Ve Hız Kurs Takvimi