Hedef

Program ilk defa Meis'ten Kaş'a yüzmek isteyen ya da ikinci defa yüzecek olup, TI grubu ile birlikte hazırlanmak ve grup avantajlarından faydalanmak isteyenlere yöneliktir.

Şartlar

Toplam 3 günlük yüzme antrenmanı içerir. Bu kampın kapasitesi, kampa katılama şartlarını sağlayan 10 yüzücü ile sınırlıdır.

Nasıl?

TI antrenörleri ile birlikte çalışacaksınız. Çeşitli deniz koşullarında fiziksel ve mental becerilerinizi deneyimleyip, konfor bölgenizde kulacınızı test etme imkanı bulacaksınız.

Kampın Tanımı

Bu etkinlik, Meis-Kaş gibi orta ve uzun mesafeli yüzme etkinliklerinde yarışacak yüzücüler için özel olarak tasarlanmıştır. Sakin ve kontrollü biçimde başlayarak, kendinden emin, rahat, pürüzsüz ve hızlı bir yarış deneyimi yaşamanın yollarını öğrenin. Havuzda edindiğiniz yeni becerilerinizi açık suda uygulamaya koymak ve yarışma öncesi Kaş'ın hava ve su şartlarına bedeninizi uyumlandırma fırsatı yakalayın.

Meis'ten Kaş'a yüzmek gerçek bir açık su maratonudur. Bu yolda size yardımcı olabilecek bir plan hazırladık.

-Grupla birlikte yapılcak, açık su yüzme antrenmanlarında, havuzda oluşturduğunuz kulacınızı deneme imkânı bulacaksınız

-Son olarak, yarış parkurunda düzenlenecek navigasyon ve deneme yüzüşlerini de içeren tekne turu ve Kaş'ta finali yapacağımız 3 günlük mini açık su kampına katıldıktan sonra, yarışın keyfine tam olarak varmanız mümkün olacaktır.

Açık suda 5km ve daha uzun yarışlar, dayanıklılığın ve mental gücün zorlandığı, beyin ve kas gücünün beraberce bitiş noktasına ulaştırılması gereken, enerjinin doğru yönetilmesinin zorunlu olduğu mücadelelerdir.

 

Progamın Ana Hatları

Bu etkinlik, Meis-Kaş gibi orta ve uzun mesafeli yüzme etkinliklerinde yarışacak yüzücüler için özel olarak tasarlanmıştır. Sakin ve kontrollü biçimde başlayarak, kendinden emin, rahat, pürüzsüz ve hızlı bir yarış deneyimi yaşamanın yollarını öğrenin. Havuzda edindiğiniz yeni becerilerinizi açık suda uygulamaya koymak ve yarışma öncesi Kaş'ın hava ve su şartlarına bedeninizi uyumlandırma fırsatı yakalayın.

-23 Eylül öğleden sonra Hidayet'in Koyu yarış içi pacing çalışması ve açık suda kerteriz alma

-24 Eylül sabah yarış bitişi ve çıkış noktasına yaklaşma çalışması, İnceboğaz, öğleden sonra Küçükçakıl-Büyükçakıl yarış başlangıç çalışması

-25 Eylül parkurda tekne turu ve navigasyon çalışması, deneme yüzüşü

Kampa katılamayacak olan yüzücüler dilerlerse parkurda tekne ile yapılacak navigasyon turuna ve deneme yüzüşüne dahil olabilirler.

Programa Katılım Kuralları ve Fiyatlandırma

 • Kamp bedeli kişi başı 900 TL'dir.
 • Eğitim planı toplam 3 saatlik antrenman planını ve parkurda yapılacak tekne ile yapılacak navigasyon turunu kapsar.
 • Konaklama fiyata dahil değildir.

Detaylar:

 • Belirlediğiniz otelde en az 4 gece konaklama
 • 23 Eylül Perşembe, Kaş'a varış ve öğleden sonra 1 saatlik ilk çalışma, 10.30 da Dalaman havalimanında olmanız tavsiye edilir. Böylece diğer katılımcılarla transferi ortaklaşa yapabilirsiniz.
 • Kamp Günleri: 23-25 Eylül 2021
 • 23 Eylül öğleden sonra 1 saat-24 Eylül sabah 1 saat ve öğleden sonra 1 saat
 • 25 Eylül 2021 Navigasyon Turu
 • Programa katılmak için havuzda 1 saatte içinde (dinlenme süreleri dahil) en az 2500m yüzmeniz gerek ve yeter şarttır.
 • Yarışa kayıt ücreti fiyata dahil değildir.

Programa Kayıt Formu

  Bu form istatistik ve haberleşme amaçlıdır. Bilgimiz dahilinde üçüncü şahıs veya kurumlarla formdaki bilgilerin paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

  Ad (Gerekli)

  Soyad (Gerekli)

  Telefon Numarası (Gerekli)

  E-Posta (gerekli)

  Kaç Kişi Geleceksiniz?(Misafir Dahil Toplam Sayı)/Total Participant Number

  Lütfen Bir Antrenman Planı Seçiniz(gerekli)

  Ulaşım Notu: Havayolu ile gelecekler Dalaman Havalimanını tercih edebilirler. Talep edilmesi durumunda alandan otele ücretli transfer mevcuttur.

  Bize Yazın

  Genel Notlar

  Güvercin Adası

  • Kaş'ta hava durumu Eylül ayında da sıcak olacak. Güneşten korunmak için UV korumalı giysisi ve Kaş'ın çakıllı sahillerinde ayakta durabilmek için plaj ayakkabısı getirmenizi öneririz.
  • Derin mavilikte rahat olmanıza ve güven kazanmanıza yardımcı olacak birçok beceri üzerinde çalışacağız.
  • TI Yüzme Tekniği ile hali hazırda açık su yarışlarında yarışan yüzücüler kampa katılabilirler.
  • Katılımcılar açık suyun derin maviliklerinde rahatça yüzebilmelidir. Su korkusu olan ve yüzmeye yeni başlayanlar için uygun değildir.
  • Günlük yüzme mesafeleri, yüzücülerin seviyelerine ve ilgilerine göre 1km-3km arasında değişkenlik gösterebilir.

  Whatsapp İletişim

  +90 555 569 01 93