NASIL İŞLİYOR?

Kulacınızda tam olarak hangi bölgelerin geliştirilmesi gerektiğinden emin olmayabilirsiniz. Hedefe giden yolda tam olarak nerede bulunduğunuzu tespit edemiyor olabilirsiniz.Bulunduğunuz bölgede antrenör desteği alma imkanınız olmayabilir.

Videounu Kaydet

En az altı, en fazla oniki kulaçtan oluşan ve en fazla iki açıdan çekilmiş iki adet video kaydet. Nasıl kayıt yapacağını açıklamalarda bulabilirsin. Video analiz  yardımı ile teknik eksikliklikleri azaltıp, kulacın verimliliğini artırabilirsin.

Video Yükle

Video dosyalarını hazırladıktan sonra bizimle paylaş. Depolama alanı sunan Dropbox, Google-Drive, Wetransfer üzerinden video linklerini bizimle paylaşabilirsin.

Antrenman Analizi

Performansını bir üst seviyeyeye taşımak niyetindeysen, zamana karşı test yüzüşü yaptıktan sonra, yüzücü saatlerinden alacağın dosya ya da dışarıdan bir gözlemcinin kayıt altına alacağı değerleri bizimle paylaşabilirsin.

Yüzme Performans Takibi

Analiz edilen değerler sonrasında hedefine yönelik antrenman setleri belirleyebilirsin. Böylelikle hatalarını azaltabilir tek tip antrenman yapmak yerine enerjinin ve gücünü doğru noktaya yöneltebilirsin.  Talebinizi oluşturduktan 3 iş günü içerisinde video analiz ya da data analize ait raporu size gönderceğiz. Raporla birlikte antrenörlerimizden nasıl antrenman yapmanız gerektiğine ve düzeltici çalışmalara ait bilgi alabileceksiniz.

"Online Video Analiz Servisi"

VİDEO ÇEKİM STANDARTLARI

Bize gönderdiğiniz video ile elimizden gelenin en iyisini sunmaya hazırız. Lütfen altta görünen video çekim standartlarına uymaya çalışın. Her dört açıdan çekim yapmak zorunda değilsiniz, analiz edilmesini istediğiniz 1-2 açı yeterli olacaktır. Kamerayı sabit tutmaya çalışın ve vücudun tamamını çerçeve içine alın. 8-12 adet kulacı kaydetmeniz yeterli olacaktır. Yüzmek istediğiniz yarış ya da etkinlik şartlarının hızında yüzün ve doğallıktan uzaklaşmayın.If possible,Lütfen videolarınızı .mov ya da .mp4 dosya tipinde kaydedin. Dropbox, WeTransfer, Google Drive ile videolarınızı indirebileceğimiz bir link göndermeniz gerekecektir.

Su Altı Yan

Bu açıdan çekilen videolar için su  geçirmez bir kameraya ya da su geçirmez kılıf ya da suya dayanıklı bir telefona ihtiyacınız olacaktır.

Su Üstü Yan Açı

Dışarıdan bir gözlemci mümkün olduğunca su yüzeyine yakın çekim yapmalıdır.

Su Altı Ön Açı

Bu açıdan çekilen videolar için su  geçirmez bir kameraya ya da su geçirmez kılıf içine yerleştirilmiş telefona ihtiyacınız olacaktır.

Su Üstü Ön Açı

Dışarıdan bir gözlemci mümkün olduğunca su yüzeyine yakın çekim yapmalıdır.

ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME

Zamana karşı test yüzüşü sonrası, oluşturacağınız yüzme verilerini bizimle paylaşın. Antrenman sonuçlarını da bize yollayabilirsiniz. Antrenmanı ne kadar doğru yaptığınızı kontrol eden antrenörlerimiz, size geri bildirimde bulunacaklar.

Değerleri akıllı yüzme saatinizi kullanarak kaydedebilirsiniz. Nasıl yapacağınız konusunda size detaylı açıklamaları göndereceğiz. Eğer gerekli cihazınız bulunmuyorsa, sizi dışarıdan gözlemleyebilen birisi değerleri not edebilir.

Göndereceğiniz değerler beş farklı kritere göre değerlendirilir ve yaptığınız antrenmanın kalitesi hakkında size geri bildirimde bulunulur.

Aynı zamanda açık su yüzmesinde kullanmanız için efor geçiş aralıkları belirlenir.

Ölçme ve Değerlendirme Kriterleri

Kayıt Formu

  Bu form istatistik ve haberleşme amaçlıdır. Bilgimiz dahilinde üçüncü şahıs veya kurumlarla formdaki bilgilerin paylaşılmayacağını taahhüt ederiz.

  Ad (Gerekli)

  Soyad (Gerekli)

  Telefon Numarası (Gerekli)

  E-Posta (gerekli)

  Video Linki

  Bize Yazın